IT'S MORE THAN JUST OIL. IT'S LIQUID ENGINEERING.

داستان کاسترول

حرکت و فن آوری های مرتبط با آن – از موتور خودرو تا ماشین آلات صنعتی – بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مدرن امروز محسوب می گردد.

تاریخچه کاسترول

کاسترول، همواره هدفمند

امروز با گسترش شهرنشینی و انقلاب دیجیتال، تغییرات شگرفی در تمام ابعاد زندگی بشر درحال شکل گیری می باشند که در نتیجه زندگی ما بیش از پیش به فن آوری های پیچیده وابسته شده است.

همگام با این تغییرات، کسب و کارها و مصرف کنندگان، به دنبال توسعه پایدار هستند. نگرانی های مرتبط با تغییرات آب و هوایی، آلودگی هوا، و کمبود منابع همه وهمه گواه اهمیت روزافزون رویکرد توسعه پایدار و دوستدار محیط زیست می باشند.

درکاسترول علاوه براینکه همواره با تکنولوژی های روز صنعت روانکار خود را تطبیق می دهیم، توسعه پایدار را نیز در دستور کار قرار داده ایم، ارتباط تنگاتنگ با مشتریان و مخاطبان و از سوی دیگر منابع و امکانات در بی پی (BP) این مهم را مسیر ساخته است.

طی بیش از یکصد و بیست سال گذشته، نوآوری و نیاز مصرف کنندگان دو عامل اصلی شکل دهنده فلسفه کسب و کار در کاسترول بوده اند. ما همواره زمان کافی را برای شناخت هرچه بیشتر و کامل تر نیازها و چالش های مصرف کنندگان اختصاص می دهیم.

دررابطه با حفاظت از محیط زیست نیز، کاسترول همواره رویکرد نوآورانه ای در پیش گرفته است و روانکارهای مورد نیاز ربات ها و ماشین آلات در کارخانه ها، خودرهای برقی، توربین های بادی و غیره را تامین نموده است.

درکاسترول همواره می کوشیم همگام و هماهنگ با تغییرات پیش رویم. دانش صنعت و مهارت های به روز و بهبود قابلیت های دیجیتال، لازمه این امر هستند.

به منظور پاسخگویی به واقعیت های امروز و پتانسیل فردا، فراتر از تولید روغن، مهندسی روانکار در دستور کار کاسترول قرار دارد.